Склад методичного об'єднання вчителів початкових класів:

/Files/images/IMG_8367.JPG
 1. Керівник МО: Журавльова Зоя Іванівна
 2. Ковальова Світлана Миколаївна
 3. Байрамова Олена Борисівна
 4. Ніколенко Олена Андріївна
 5. Варфоломєєва Олена Петрівна
 6. Гребенюк Катерина Олександрівна
 7. Завіша Фаїна Олександрівна
 8. Максименко Катерина Олегівна
 9. Ігошина Вікторія Миколаївна
 10. Юріна Любов Іванівна

Задачі методичної роботи вчителів початкових класів:

 • вивчення і використання у професійній діяльності інноваційних педагогічних технологій, методик, засобів ефективного навчання та виховання;
 • створення умов для підвищення компетентності педагогів, надання дієвої допомоги учителям у самоосвітній діяльності
 • стимулювання педагогів до активного самовираження, творчості, креативності, результативності.

/Files/images/IMG_8365.JPG


31 травня учні 2 – А класу разом зі своєю вчителькою Оленою Борисівною під час екскурсії повторили правила дорожнього руху, дорожні знаки. Також вони побували у селі Миколаївка біля пам’ятника загиблим у роки війни воїнам. Діти, пройшовши близько 4 км, були втомлені, але дуже задоволені, адже для них це був справжній похід. А хто у дитинстві не мріяв про походи?


30 травня учні 2 – А класу під час навчальної екскурсії побували у селищній бібліотеці. Бібліотекар Коломоєць Галина Анатоліївна розповіла дітям про ті книжки, які цікаві саме для них. Крім того, з учнями зустрілась місцева поетеса Соколенко Світлана Леонідівна, яка прочитала свої вірші. Особливо усім сподобалися вірші «Мій рідний дім», «Різнокольорова зима», «Я дівчинка – українка». Діти поверталися задоволені, кожен із них вибрав собі для читання цікаву книгу.


29 травня учні 2 – А класу побували на екскурсії у храмі Різдва Пресвятої Богородиці. Їх радо зустріли отець Миколай та паламар Володимир, які розповіли дітям про правила поводження у храмі, ознайомили дітей з найважливішими іконами, запросили їх бути частими відвідувачами храму. Але найбільші враження діти отримали, коли піднялися до дзвіниці. З висоти вони побачили красу свого селища. Коли діти повернулися до школи, то виготовили поробку «Ангел». Чому саме ангела? А тому що у кожної людини є свій ангел – охоронець. Так їм сказав отець Миколай.

/Files/images/ББББ.jpg


25 мая для учащихся 4–Б класса прошёл праздник «Прощай, начальная школа!». Это был не просто праздник, а праздник – воспоминание. Он получился веселым и радостным с нотками грусти. Учащиеся читали стихотворения о школе и дружбе, пели песни, танцевали, играли задорные сценки из школьной жизни. Были на празднике приятные и трогательные сюрпризы от родителей. С приветственными словами к детям обратились: директор школы Балашов В.Ю., будущие классные руководители Домашенко О.В. и Крилфолуший Т.А., а так же выступили родители четвероклассников. Они, в свою очередь, получили благодарственные письма от администрации школы за хорошее воспитание своих детей.

/Files/images/0012121212.jpg


23 травня класним керівником 1-А класу Завішею Ф.О. було проведено свято "Прощавай, Букварику!". Діти виконували завдання Букварика, розповідали йому вірші, заспівали пісні, виконали танок з букварем. Королева Книжкового Царства разом зі шкільним бібліотекарем вручили дітям ключ від Країни Книжок та посвідчення читача.

/Files/images/00000000001.jpeg


24 мая ученики 1-Б класса вместе с классным руководителем Максименко Е.О. попрощались со своей первой книгой – букварём.

Праздник прошел в форме сказки. Первоклассники пытались расколдовать букварь, который заколдовала Злая Колдунья. Ведь иначе они не перейдут во второй класс.

Дети пели песню про Украину, и песню о том, что никогда не нужно сдаваться, танцевали, рассказывали стихи, отгадывали загадки, выполняли задания как логические, так и спортивные.

/Files/images/для распечаток.gif


26 квітня в 4 А класі вчителем Варфоломєєвою О.П. було проведено виховний захід з "Основ здоров'я" "Дії при пожежі". Метою заходу було

 • продовжити вивчення правил безпечної поведінки дітей удома за відсутності батьків;
 • розширити уявлення учнів про причини винекнення пожежі в побуті та її наслідки;
 • вчити відтворювати порядок дій при опосередкованій небезпеці, викликати рятувальні служби;
 • виховувати обережність, уважність.

/Files/images/Е.П..png


20 квітня вчитель 2-А класу Байрамова О. Б. провела відкритий урок математики з теми «Таблиця множення числа 9».

Учні виявили гарні знання з вивчених раніше таблиць множення і ділення. Під час уроку вони вдосконалювали швидкі обчислювальні навички, розв’язували логічні задачі, рівняння, виконували дії з іменованими числами.

Урок був цікавим не тільки для учнів, але й для присутніх вчителів.

/Files/images/У.Б. ппп.jpg


11 квітня 2017 року вчитель 4 А класу Варфоломєєва О.П. провела урок-екскурсію у храм з предмету "Я у світі". Тема уроку "Культурна спадщина мого народу". Було з’ясовано сутність поняття "культурна спадщина". Метою уроку було формування у дітей високих духовних якостей, виховання почуття гідності за своїх предків, нашу культурну спадщину. Діти говорили : "Яка краса наш храм!", "Наш храм-наша культурна спадщина"

/Files/images/ramka_05.jpg


В канун весеннего праздника повсюду проходят торжественные мероприятия в честь женщин. 6 марта такой праздник был организован и проведен классным руководителем 4 Б класса Гребенюк Е.А. .Порой так хочется почувствовать себя героями какого-либо красивого старого фильма, где все женщины – леди, а мужчины – исключительно джентльмены. Устроить такой праздник решили и мы, а назвали его «Джентльмены приглашают дам».

Ведущими концерта были мальчишки, которые подготовили торжественную часть, где звучали слова поздравления всем мамам, бабушкам и девочкам. А наши леди продемонстрировали шляпное дефиле. Так же на празднике были песни, сценки, викторина, конкурсы, танец джентльменов. В завершении праздника дети вручили подарки своим мамам, сделанные своими руками. Наши труды не пропали даром, мамы, бабушки и гости, которые посетили наше мероприятие, остались очень довольны.

/Files/images/1collage.jpg


24 лютого вчитель 2 А класу Байрамова О.Б. зі своїми вихованцями провела відкрите свято "Українські посиденьки". Метою цього свята є розширення знань учнів про календарно-обрядові свята України.

/Files/photogallery/1177/11.JPG /Files/photogallery/1177/12.JPG

/Files/photogallery/1177/13.JPG /Files/photogallery/1177/14.JPG

/Files/photogallery/1177/15.JPG


З метою пропаганди ідеї здорової сім’ї і залучення батьків до здорового способу життя, 24 лютого вчителем початкових класів Гребенюк К.О. та вчителем фізкультури Павловою Г. В. у 4-Б класі було проведено спортивне свято «Тато, мама, я – спортивна сім’я». Сім’я – це місце, де виховуються загальнолюдські цінності і поняття. Саме в сім’ї починається становлення і гармонійний розвиток кожної дитини. Здорова сім’я – це основа щасливого життя. Займатися фізкультурою корисно, а веселою фізкультурою подвійно.


23 лютого вчителем 1 - Б класу Максименко К.О. був проведений відкритий урок з природознавства "Чому потрібно охороняти рослини і тварин рідного краю?".
На уроці діти ознайомилися за допомогою ігор та бесід з такими поняттями: "Червона книга", "навколишнє середовище", "вплив людини на природу". Учні розробили пам'ятку "Бережи природу!".

/Files/images/Презентация Microsoft PowerPoint.gif/Files/images/Презентация M1icrosoft PowerPoint.gif


16 лютого учителі початкових класів Журавльова З.І. та Ковальова С.М. разом з учителем фізкультури Павловою Г.В. провели спортивне змагання "Веселий баскетбол". Учні 3-х класів продемонстрували не тільки вміння і навички елементів гри в баскетбол, але й виявили згуртованість, дружбу, взаєморозуміння. Змагання пройшло під гаслом "Хто спортом займається, той сил набирається"

/Files/images/IMG_20170216_110913.jpg /Files/images/IMG_20170216_104340.jpg

/Files/images/IMG_20170216_105804.jpg


7 лютого вчителем початкових класів Байрамовою О. Б. та вчителем фізкультури Павловою Г. В. у 2 – А класі було проведено спортивне свято «Тато, мама, я – спортивна сім’я». У спортивному залі панувала атмосфера дружби, взаємодопомоги, щастя від спілкування. Команди сказали свої девізи, головною думкою яких є взаємна любов та повага між батьками та дітьми. А конкурси, які підготувала вчитель фізкультури Ганна Володимирівна, не залишили байдужими нікого.

/Files/images/1012.JPG /Files/images/1013.JPG

/Files/images/1014.JPG


20 січня вчителем Варфоломєєвою О. П. було проведено позакласний захід у 4 А класі "День Соборності України". Мета заходу: поглибити знання учнів про історію виникнення свята Соборності України, ознайомити з цікавими фактами з історії України; виховувати патріотичні почуття та повагу до державної атрибутики; виховувати у дітей усвідомлення себе як невід’ємної частини українського народу.

/Files/images/1485105325143_0.jpg /Files/images/1485105498485_0.jpg


20 січня в 3-х класах учителями Ковальовою С.М. та Журавльовою З.І. було проведо патріотичний захід до Дня Соборності України.

Виховна година проводилась у вигляді гри-змагання, де учні проявили не тільки свої знання з теми "Що ти знаєш про Україну", та й показали патріотичне ставлення до своєї Батьківщини

/Files/images/IMG_20170123_121137.jpg /Files/images/IMG_20170123_115159.jpg

/Files/images/IMG_20170123_115023.jpg


22.12.2016 вчителем Гребенюк К.О. було проведено відкритий урок позакласного читання "Зимушка-зима. Стихотворения писателей о зиме". Метою даного уроку було ознайомлення учнів з творами поетів-класиків, виховання любові до природи рідного краю, поезії, формування інтересу до дитячих книг, як джерелу знань

/Files/images/IMG_0004.JPG

/Files/images/IMG_0005.JPG /Files/images/IMG_0007.JPG


31 листопада вчителькою 2 – А класу Байрамовою О. Б. був проведений відкритий урок української мови з теми «Подовжені м’які приголосні звуки»

Під час уроку учні навчалися правильно писати слова з подовженими м’якими приголосними звуками, вдосконалювали навички звуко – буквеного аналізу, закріплювали вивчене про м’які та тверді приголосні звуки. Червоною лінією через увесь урок пройшла виховна тема уроку - любов до рідної мови та України.

/Files/photogallery/1177/DSCN4329.JPG /Files/photogallery/1177/DSCN4331.JPG

/Files/photogallery/1177/DSCN4322.JPG


Сейчас, когда в нашу жизнь прочно вошел компьютер, появилось много развлекательных игр, телевизионных передач, в которых делается ставка на азарт, чтение книг постепенно вытесняется. Дети мало внимания уделяют чтению, а то и вовсе перестают читать. А ведь чтение книг — единственное противопоставление телевидению, компьютерным играм, приставкам. В этой связи возрастает роль внеклассного чтения, так как оно дает возможность учащимся познакомиться с литературой разных жанров и на разнообразные темы.

В ноябре, к годовщине рождения Н.Н.Носова в 3-Б классе учителем Ковалевой С.Н. был проведен урок внеклассного чтения по произведениям замечательного детского писателя.

/Files/images/DSC02394.JPG


Брейн-ринг для учащихся 3 классов «Знай! Не знаешь - познай!» (учителя Журавлева З.И., Ковалева С.Н.)

В последние дни осени среди учащихся 3 классов была проведена интеллектуальная игра, которая способствовала расширению кругозора детей, закрепила знания, полученные на уроках; развивала логическое мышление, формировала умения работать командой, чувствовать ответственность за свой класс.

Вопросы для игры были разбиты на сектора : "Логика", "Патриот", "Природа", "Здоровье", "Мультики". Сигналы о готовности команды подавали капитаны световым сигналом(фонариком).Фальтстарт был у обеих команд,поэтому и победила дружба. Жюри ,учащиеся 8 класса , аргументировали каждый балл.Было интересно и зрителям, и участникам.Планируем проводить сезонные игры.

/Files/images/DSC02316.JPG

/Files/images/DSC02317.JPG /Files/images/DSC02322.JPG


Відео-привітання від 1-Б

14 жовтня наша країна відзначає День Захисника України. Учні 1-Б класу Новоекономічної ЗОШ, як і всі учні шкіл нашої Батьківщини, також приготували відео-привітання захисникам.

Для перегляду відео необхідно встановити останню версію Adobe Flash Player.


Старе фото розповідає...

Учні 1-Б класу ще маленькі. Але уже розуміють, що потрібно пам'ятати свою історію та свій рід. Тому вони вирішили взяти участь у конкурсі "Старе фото розповідає...". Учні разом з класним керівником Максименко Катериною Олегівною створили спільну презентацію в якій кожна фотографія важлива, бо має свою історію та спогади.

/Files/images/Новоекономічна ЗОШ.Розповідає старе фото.jpg


Вчителем 4 А класу Варфоломєєвою О. П. було проведено урок з літературного читання "Про хліб"

Метою даного уроку було виховання у дітей бережливого ставлення до хліба, поваги до праці хліборобів.

/Files/images/IMG_9176.JPG /Files/images/IMG_9187.JPG

/Files/images/IMG_9178.JPG /Files/images/IMG_9197.JPG


Учитель 2 – А класу Байрамова О. Б. провела з вихованцями інтелектуальну гру «Найрозумніший».

У І етапі гри прийняли участь усі 16 учнів класу. До ІІ етапу потрапили 8 півфіналістів. ІІІ етап став вирішальним, боротьба за звання «Найрозумнішого» відбулась між 4 учнями – фіналістами.
Переможцем гри став Горбачов Євген.

/Files/photogallery/1177/DSCN4262.JPG /Files/photogallery/1177/DSCN4261.JPG


Тренінг для батьків "Моя дитина - школяр"

23 вересня 2016 року класним керівником 1-Б класу ( Максименко К.О.) був проведений тренінг для батьків "Моя дитина - школяр". Під час якого обговорювались питання виховання та навчання дітей. Також були проведені практичні завдання та вправи, за допомогою яких батьки змогли краще зрозуміти своїх дітей-першокласників.
/Files/images/IMG_8932.JPG

/Files/images/IMG_8923.JPG

/Files/images/IMG_8926.JPG


"Мій сонячний дім - моя Україна"

Кожен рік 1-го вересня відкриває свої двері Новоекономічна школа для дітей, батьків і вчителів. Перший день є особливо важливим та пам'ятний для першокласників. Для учнів 1-Б класу Максименко К.О. разом з батьками приготували урок-свято, щоб початок мандрівки в Країну Знань був легкий та позитивний.

/Files/images/image (6).jpg /Files/images/image (7).jpg /Files/images/image (9).jpg

Кiлькiсть переглядiв: 231

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.