2016-2017 навчальний рік


/Files/images/hello_html_1376b580.jpgІнформація випускникам ІІ ступеня (9 клас)

/Files/images/79047688.png


ДПА для учнів 9 класів залишиться без змін. Обов’язковими для складання є українська мова та математика, ще один предмет обирає педрада: українська література, іноземна мова, зарубіжна література, правознавство, історія України, всесвітня історія, географія, біологія, хімія, фізика, інформатика. Проводитимуть атестацію з 1 червня

Розклад:

01.06.2017 - українська мова

03.06.2017 - математика

07.06.2017 - предмет, що обирає педагогічна рада школи (біологія)


/Files/images/2d71120daaff0dab6b0742bef719df0c.jpg


Учням 11 класів

ДПА для 11-класників відбудеться у форматі ЗНО.

Складатимуть 3 предмети: обов’язково українську мову, на вибір історію України або математику, ще 1 предмет на вибір з: біологія, хімія, фізика, географія, а також англійська, французька, німецька, іспанська, російська мови.

Почнеться сесія ДПА і ЗНО 23 травня з іспиту з української мови та літератури.

Увага!

Іноземна мова, на відміну від попереднього року, не обов’язкова для складання, це лише один предмет із переліку на вибір. Увага: якщо випускнику потрібно скласти і математику, і історію України, він обирає один із цих предметів 2­‑м, а один – 3‑м у складанні.

Випускник може скласти ДПА і з математики, і з історії України

Всі тести розроблені за програмою рівня «стандарт».

Українську мову складатимуть як ЗНО з української мови та літератури, але для визначення оцінки ДПА врахують тільки відповіді з української мови та власне висловлення.

Іноземна мова, математика та історія України теж розділені таким чином: для врахування ДПА обирають тільки частину запитань, вони позначені в тестовому зошиті.

Приміром, щодо історії України знадобляться тільки відповіді з періоду XX-XXI ст. У ДПА з решти предметів враховуватимуть цілісний тест.


/Files/images/girl-and-boy-at-school-taking-an-exam-royalty-free-cliparts.jpg

Перелік предметів, з яких проводиться ДПА випускників І ступеня (4 клас)

ДПА для школярів, що завершують початкову освіту, залишиться незмінним. Діти писатимуть контрольні роботи з української мови та математики, складатимуть літературне читання. За рішенням педради і за побажання батьків можна ввести складання мови нацменшини для шкіл з вивчанням такої мови. Щодо ДПА цього ступеня наголошується, що вона має трактуватися як перевірка рівня викладання, оцінки навчальних досягнень. Для дітей це будуть звичні контрольні роботи.

Розклад:

5.05.2017 - українська мова

17.05.2017 - літературне читання

19.05.2017 - -математикаБажаємо успіхів!!!!!Кiлькiсть переглядiв: 108

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.