2016-2017 навчальний рік

/Files/images/fff.jpg

ІІ етапу Всеукраїнських олімпіад школярів з базових дисциплін

у 2016-2017 н.р

Предмет Прізвище, ім’я та по батькові учня Школа Клас Місце
Англійська мова 1 Макарук Анастасія Олександрівна Гродівська 9 ІІІ
2 Наумова Вікторія Юріївна Новоекономічна 9 ІІІ
3 Сидоренко Карина Олександрівна Лисівська 9 ІІІ
4 Компанієць Катерина Романівна Гродівська 10 І
Українська мова та література 5 Менчакова Юлія Сергіївна Новоєлизаветівський 7 ІІІ
6 Різник Ігор Євгенович Лисівська 8 І
7 Сидоренко Карина Олександрівна Лисівська 9 ІІ
8 Козирєва Карина Віталіївна Новоекономічна 9 ІІІ
9 Смирнова Ірина Ігорівна Срібненський 10 ІІІ
10 Диннік Катерина Олександрівна Новоекономічна 10 ІІІ
11 Нестеренко Ганна Ігорівна Новоекономічна 11 ІІІ
Трудове навчання Технічна праця Обслуговуюча праця 12 Потапов Дмитро Сергійович Гродівська 8 І
13 Гайдаш Антон Сергійович Новотроїцька 8 І
14 Різник Ігор Євгенович Лисівська 8 І
15 Чесалін Данило Олександрович Удачненська 8 ІІ
16 Косюк Микола Валерійович Сонцівський НВК 8 ІІ
17 Дробчак Вадим Олегович Михайлівський НВК 8 ІІ
18 Сінакосов Станіслав В’ячеславович Гродівська 9 І
19 Сергієнко Владислав Іванович Удачненська 9 ІІ
20 Кузема Едуард Петрович Лисівська 9 ІІІ
21 Морин Ярослав Миколайович Новотроїцька 10 ІІ
22 Нестеренко Роман Сергійович Лисівська 10 ІІ
23 Литвин Олександр Олександрович Гродівська 11 ІІ
24 Гунько Олександр Сергійович Удачненська 11 ІІІ
25 Петровський Олексій Миколайович Лисіська 11 ІІІ
26 Переясловська Діана Юріївна Удачненська 8 І
27 Данільчук Анастасія Максимівна Сонцівський НВК 8 ІІІ
28 Рогова Дар’я Миколаївна Лисівська 8 ІІІ
29 Алексахіна Анастасія Андріївна Гродівська 8 ІІІ
30 Жлоба Марія Сергіївна Новоекономічна 9 І
31 Таран Ольга Вталіївна Удачненська 9 І
32 Кас’янова Єлизавета Миколаївна Гродівська 9 ІІ
33 Василенко Анастасія Іванівна Лисівська 9 ІІ
34 Леонова Олена Віталіївна Лисівська 10 ІІ
35 Компанієць Катерина Романівна Гродівська 10 ІІ
36 Коваленко Анастасія Олександрівна Гродівська 11 І
37 Нагорна Надія Сергіївна Удачненська 11 І
38 Чакова Наталія Олександрівна Новоекономічна 11 ІІ
39 Зінкевич Наталія Олександрівна Лисівська 11 ІІ
Географія 40 Суботіна Ольга Сергіївна Новоекономічна 8 ІІІ
41 Булан Інна Юріївна Пішанський 10 ІІІ
Біологія 42 Євтєєва Катерина Сергіївна Новотроїцька 7 ІІІ
43 Березницька Юлія Русланівна Сонцівський 8 ІІ
44 Панченко Роман Юрійович Новотроїцька 8 ІІІ
Зарубіжна література 45 Бичишина Дар’я Олегівна Срібненський НВК 9 І
46 Козирєва Карина Михайлівна Новоекономічна 9 ІІІ
47 Губарєва Єлизавета Іванівна Малинівський 9 ІІІ
48 Безрук Дар’я Сергіївна Гродівська 9 ІІІ
49 Касьяненко Євгенія Іванівна Лисівська 9 ІІІ
50 Кондратенко Ольга Олександрівна Удачненська 11 І
Фізика 51 Панченко Роман Юрійович Новотроїцька 8 ІІІ
Історія 52 Медведєва Анастасія Сергіївна Сергіївський 11 ІІІ
Російська мова та література 53 Ліщіна Аліна Іванівна Михайлівський 8 ІІІ


2015-2016 навчальний рік

Учні нашої школи завжди активно приймають участь у різних конкурсах:


"Геліантус" - міжнародна природнича гра

прийняли участь 36 учнів


"Кенгуру" - всеукраїнський математичний конкурс

прийняли участь 21 учень


/Files/images/DSC00847.JPG


"Соняшник" - всеукраїнська українознавча гра

прийняли участь 17 учнів


/Files/images/IMG_3275.JPG /Files/images/IMG_3265.JPG


"Колосок осінній"

прийняли участь 52 учні

і/Files/images/DSC00844.JPG


"Бобер" - міжнародний конкурс з інформатики

прийняли участь 7 учнів


"Джерело пізнання" - всеукраїнський конкурс-захист науково-дослідницьких робіт учнів-членів МАН

нагороджені дипломами

учениця 5 А класу Костенко Анастасія та учениця 7 А класу Байрацька Вікторія

/Files/images/DSC00848.JPG

Кiлькiсть переглядiв: 137

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.